Умови використання

Умови використання

Останнє оновлення: 21/08/2021

Дякуємо вам за відвідування Treatline Global Limited. Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови (“Умови”, “Термін і умова”, “Умови використання”) перед використанням веб-сайту https://treatlinegl.com (“Сервіс”), керованого Treatline Global Limited (“нас”, “ми” або “наш”). “Ви”, “ваш” відноситься до вас, як до користувача нашого Сервісу. Ваш доступ і використання цього веб-сайту, а також будь-якої іншої медіа-форми, медіа-каналу, мобільного веб-сайту або мобільного додатку, пов’язаного з ним або іншим чином пов’язаного з ним (разом “Сервіс”), зумовлений вашим прийняттям і дотриманням цих Умов. Ці Умови поширюються на всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які мають доступ до Сервісу або користуються ним.

Якщо ви продовжуєте переглядати та використовувати ці Сервіси, ви погоджуєтеся дотримуватися наступних Умов, які разом з нашою Політикою конфіденційності регулюють відносини між Treatline Global Limited та вами стосовно ціх Сервісів. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною цих Умов, ви не можете використовувати наш Сервіс.

Інформація, представлена на нашому Сервісі, не призначена для розповсюдження або використання будь-якою фізичною або юридичною особою в будь-якій юрисдикції або країні, де таке розповсюдження або використання суперечить закону або регулюванню або підлягає будь-яким вимогам реєстрації в межах такої юрисдикції або країни. Відповідно, ті особи, які вирішили отримати доступ до Сервісу з інших місць, роблять це за власною ініціативою і несуть повну відповідальність за дотримання місцевого законодавства, якщо і в тій мірі, в якій застосовуються місцеві закони.

Використання цієї служби

 • Зміст сторінок цього Сервісу є лише для вашої загальної інформації та використання. Він може бути змінений без попереднього повідомлення.
 • Цей Сервіс може використовувати файли cookie для моніторингу уподобань перегляду. Якщо ви дозволяєте використовувати файли cookie, будь ласка, зверніться до нашої Політики конфіденційності, щоб дізнатися, які дані ми можемо збирати і як вони можуть бути використані.
 • Ні ми, ні будь-які треті особи не надаємо жодних гарантій щодо точності, своєчасності, продуктивності, повноти
 • Ми можемо використовувати партнерські посилання в інформаційних бюлетенях, сторінках веб-сайтів, статтях, публікаціях у блозі та посиланнях на соціальні мережі. Заробляння грошей від бути філією це відмінний спосіб додати додатковий потік доходів у ваш бізнес. Зверніть увагу, що ми рекомендуємо або використовуємо партнерські посилання для компаній, в які ми повністю віримо. Ніхто не платить нам, щоб переглянути або просувати свої послуги або продукти. Ми просуваємо їх, тому що вони хороші послуги або хороші люди для роботи.

  Підписки

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що будь-які питання, коментарі, пропозиції, ідеї, відгуки або інша інформація, що стосується Сервісу (“Матеріали”), надані вами нам, не є конфіденційними і стають нашою єдиною власністю. Ми маємо виключні права, включаючи всі права інтелектуальної власності, і маємо право на необмежене використання та розповсюдження цих Матеріалів з будь-якою законнішою метою, комерційною чи іншим чином, без визнання або компенсації вам. Цим ви відмовляєтеся від усіх моральних прав на будь-які такі Матеріали, і цим гарантуєте, що будь-які такі Матеріали є оригінальними з вами або що ви маєте право подавати такі Матеріали. Ви погоджуєтеся, що не буде звернення до нас за будь-які передбачувані або фактичні порушення або привласнення будь-якого права власності у ваших Матеріалах.

  Представлення користувача

Використовуючи наш Сервіс, ви заявляєте та гарантуєте, що:

 • у вас є правоздатність, і ви погоджуєтеся дотримуватися цих Умов використання
 • ви не неповнолітній у юрисдикції, в якій ви проживаєте
 • ви не будете отримувати доступ до Сервісу автоматизованими або не людськими засобами, будь то через бота, сценарій або іншим чином
 • Ви не будете використовувати Сервіс для будь-яких незаконних або несанкціонованих цілей
 • використання Сервісу не порушить жодних застосовних законів або нормативно-правових актів.

Заборонена діяльність

Ви не можете отримати доступ до Сервісу або використовувати його з будь-якою метою, крім того, для якої ми робимо Сервіс доступним. Сервіс не може використовуватися у зв’язку з будь-якими комерційними зусиллями, за винятком тих, які спеціально схвалені або схвалені нами.

Інтелектуальна власність

Якщо не вказано інше, Сервіс та його оригінальний вміст, функції та функціональні можливості є і залишатимуться виключною власністю Treatline Global Limited та його користувачів.

Керування веб-сайтом

Ми залишаємо за собою право, але не зобов’язання:

 • стежити за Сервісом та за порушеннями цих Умов використання
 • вжити відповідних юридичних заходів проти будь-кого, хто на власний розсуд порушує закон або ці Умови використання, в тому числі, без обмежень, повідомляючи про такого користувача в правоохоронні органи
 • на власний розсуд і, без обмежень, відмовити, обмежити доступ, обмежити доступність або відключити (наскільки технологічно можливо) будь-який з ваших аккаунтів або будь-якої його частини
 • на власний розсуд і без обмежень, повідомлень або відповідальності, видалити з Сервісу або іншим чином відключити всі файли і зміст, які є надмірними за розміром або будь-яким чином обтяжливі для наших систем
 • керувати Сервісом у спосіб, призначений для захисту наших прав та власності та сприяння належному функціонуванню Сервісу.

Посилання на інші веб-сайти

Наш Сервіс може містити посилання на сторонні веб-сайти або послуги, які не належать або не контролюються Treatline Global Limited. Treatline Global Limited не контролює і не несе відповідальності за вміст, політику конфіденційності або практику будь-яких сторонніх веб-сайтів або послуг. Ви також визнаєте і погоджуєтеся з тим, що Treatline Global Limited не несе відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-які збитки, заподіяні або передбачувані, викликані у зв’язку з використанням або покладаючись на будь-який такий вміст, товари або послуги, доступні на або через будь-які такі веб-сайти або послуги. Ми наполегливо рекомендуємо вам прочитати умови та політику конфіденційності будь-яких сторонніх веб-сайтів або послуг, які ви відвідуєте.

Зміни та переривання

Ми залишаємо за собою право змінювати або видаляти вміст Сервісу в будь-який час або з будь-якої причини на власний розсуд без попереднього повідомлення. Однак ми не зобов’язані оновлювати будь-яку інформацію на нашому Сервісі. Ми також залишаємо за собою право змінювати або припиняти весь або частину Сервісу без попереднього повідомлення в будь-який час. Ми не несемо відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за будь-які зміни, зміну цін, призупинення або припинення роботи Сервісу. Ми не можемо гарантувати, що Сервіс буде доступний у будь-який час. У нас можуть виникнути апаратні, програмні або інші проблеми або необхідність виконати технічне обслуговування, пов’язане з Сервісом, що може призвести до перебоїв, затримок або помилок. Ми залишаємо за собою право змінювати, переглядати, оновлювати, призупиняти, припиняти або іншим чином змінювати Сервіс в будь-який час або з будь-якої причини без попереднього повідомлення. Ви погоджуєтеся з тим, що ми не несемо ніякої відповідальності за будь-які втрати, збитки або незручності, викликані вашою нездатністю отримати доступ до Сервісу або використовувати його під час будь-якого простою або припинення роботи Сервісу. Ніщо в цих Умовах використання не буде тлумачитися як зобов’язання нас підтримувати Сервіс або постачати будь-які виправлення, оновлення або релізи у зв’язку з цим.

Виправлення

На Сервісі може бути інформація, яка містить друкарські помилки, неточності або упущення, включаючи описи, ціни, доступність і різну іншу інформацію. Ми залишаємо за собою право виправляти будь-які помилки, неточності або упущення, а також змінювати або оновлювати інформацію на Сервісі в будь-який час, без попереднього повідомлення.

Припинення

Не обмежуючи будь-яке інше положення цих умов використання, ми залишаємо за собою право на власний розсуд і без попереднього повідомлення або відповідальності відмовляти в доступі і використанні Сервісу (включаючи блокування певних IP-адрес) будь-якій особі з будь-якої причини або без будь-якої причини, в тому числі без обмежень за порушення будь-якого представництва, гарантії, або пакту, що містяться в цих умовах використання або будь-якого застосовного законодавства або нормативно-правових актів. Ми можемо припинити використання або участь у Сервісі або видалити будь-який вміст або інформацію, яку ви опублікували в будь-який час, без попередження, на власний розсуд.

Застереження

Послуга надається на основі AS-IS та AS-AVAILABLE. Ви погоджуєтеся з тим, що використання вами цього веб-сайту та наших послуг буде на вашому єдиному ризикі. У повній мірі, дозволеній законодавством, ми не маємо на увазі всі гарантії, прямо або неявні, у зв’язку з Сервісом і його використанням, включаючи, без обмежень, неявні гарантії товарності, придатності для певної мети і не порушення. Ми не маємо жодних гарантій або заяв про точність або повноту контенту Сервісу або вмісту будь-яких веб-сайтів, пов’язаних зі Сервісом, і не несемо відповідальності за будь-які (1) помилки, помилки або неточності контенту і матеріалів, (2) тілесні ушкодження або пошкодження майна будь-якого характеру, що є результатом вашого доступу та використання сайту, (3) будь-якого несанкціонованого доступу або використання наших захищених серверів та /або будь-якої особистої інформації та / або фінансової інформації, що зберігається в ньому, (4) будь-яких перерв або припинення передачі з Сервісу, (5) будь-яких помилок, вірусів, троянських коней тощо, які можуть бути передані або через Сервіс будь-якою третьою стороною, та/або (6) будь-які помилки або упущення в будь-якому контенті та матеріалах або за будь-які втрати або пошкодження будь-якого роду, понесені в результаті використання будь-якого контенту, розміщеного, переданого або іншим чином доступного через Сервіс. Ми не гарантуємо і не беремо на себе відповідальність за будь-який продукт або послугу, рекламовану або запропоновану третьою стороною через Сервіс, будь-який веб-сайт з гіперпосиланнями, будь-який веб-сайт або мобільний додаток, представлений в будь-якому банері або іншій рекламі, і ми не будемо стороною або будь-яким способом несемо відповідальність за моніторинг будь-якої транзакції між вами і будь-якими сторонніми постачальниками продуктів або послуг. Як і при покупці продукту або послуги через будь-яке середовище або в будь-якому середовищі, ви повинні використовувати своє найкраще судження і проявляти обережність, де це необхідно.

Застосовне право

Ці Умови регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії без урахування положень законодавства про конфлікт. Наша нездатність забезпечити будь-яке право або положення цих Умов не буде вважатися відмовою від цих прав. Якщо будь-яке положення цих Умов буде визнано судом недійсним або таким, що не підлягають виконанню, решта положень цих Умов залишатимуться в силі. Ці Умови складають повну угоду між нами щодо нашого Сервісу, замінюють і замінюють будь-які попередні угоди, які ми можемо мати між нами щодо Сервісу.

Обмеження відповідальності

Ні в якому разі ми не несемо відповідальності перед вами або будь-якою третьою особою за будь-які прямі, непрямі, непрямі, зразкові, випадкові, спеціальні або штрафні збитки, включаючи втрачений прибуток, втрачений дохід, втрату даних або інші збитки, що виникають внаслідок використання Вами Сервісу, навіть якщо нам було повідомлено про можливість таких збитків.

Компенсація

Ви погоджуєтеся захищати, відшкодовувати збитки та не вчиняти протиправних дій, включаючи наші дочірні компанії, філії та всіх наших відповідних посадових осіб, агентів, партнерів та працівників, від будь-яких втрат, збитків, відповідальності, претензій або вимог, включаючи розумні гонорари та витрати адвокатів, зроблені будь-якою третьою стороною у зв’язку з: (1) використанням Сервісу; (2) порушення цих Умов; (3) будь-яке порушення ваших заяв і гарантій, викладених у цих Умовах; (4) порушення ваших прав третьої сторони, включаючи, але не обмежуючись, права інтелектуальної власності; або (5) будь-які надмірно шкідливі дії по відношенню до будь-якого іншого користувача Сервісу, з яким ви зв’язані через Сервіс. Незважаючи на це, ми залишаємо за собою право за ваш рахунок взяти на себе ексклюзивний захист і контроль над будь-якою справою, за яку ви зобов’язані відшкодувати нам збитки, і ви погоджуєтеся співпрацювати, за ваш рахунок, з нашим захистом таких претензій. Ми докладемо розумних зусиль, щоб повідомити вас про будь-які такі претензії, дії або провадження, які підлягають цьому відшкодуване збитку, після того, як стане відомо про це.

Дані користувача

Ми будемо зберігати певні дані, які ви передаєте Сервісу з метою управління виконанням Сервісу, а також дані, що стосуються вашого використання Сервісу. Хоча ми виконуємо регулярні регулярні резервні копії даних, ви несете повну відповідальність за всі дані, які ви передаєте або які стосуються будь-якої діяльності, яку ви здійснювали за допомогою Сервісу, таким чином відмовившись від будь-якого права дій проти нас, що виникають у зв’язку з будь-якою такою втратою або пошкодженням таких даних.

Різне

Ці Умови та будь-які політики або правила експлуатації, розміщені нами в Сервісі або стосовно Сервісу, складають повну згоду та взаєморозуміння між вами та нами. Наша нездатність реалізувати або забезпечити будь-яке право або положення цих Умов використання не може діяти як відмова від такого права або положення. Ці Умови діють у повній мірі, дозволеній законодавством. Ми можемо передати будь-які або всі наші права та обов’язки іншим особам у будь-який час. Ми не несемо відповідальності або відповідальності за будь-які втрати, пошкодження, затримки або нездатність діяти, викликані будь-якою причиною, що виходить за рамки нашого розумного контролю. Якщо будь-яке положення або частина положення цих Умов буде визнано незаконним, недійсним або таким, що не підлягає виконанню, це положення або частина положення вважається окремою від цих Умов і не впливає на дійсність і примусовість будь-яких інших положень. Немає спільних відносин між вами та нами в результаті цих Умов або використання Сервісу. Ви погоджуєтеся з тим, що ці Умови не будуть тлумачитися проти нас в силу їх розробки. Цим ви відмовляєтеся від будь-якого захисту, який ви можете мати на основі електронної форми цих Умов та відсутності підписання сторонами цих Умов.

Зміни

Додаткові умови або документи, які час від часу можуть бути розміщені в Сервісі, прямо включені в цей документ за посиланням. Ми залишаємо за собою право на власний розсуд вносити зміни або зміни до цих Умов у будь-який час і з будь-якої причини. Ми будемо попереджати вас про будь-які зміни, оновлюючи дату “Останнього оновлення” цих Умов, і ви відмовляєтеся від будь-якого права отримувати конкретне повідомлення про кожну таку зміну. Ви несете відповідальність за періодичну перевірку цих Умов використання, щоб бути в курсі оновлень. Ви будете перевіряти і вважатимете, що були проінформовані і прийняли зміни в будь-яких переглянутих Умовах та положеннях вашого подальшого використання Сервісу після дати публікації таких переглянутих Умов використання. Якщо ви не згодні з новими умовами, припиніть користуватися Сервісом.

Ви визнаєте, що прочитали ці Умови, розумієте Умови та положення та зобов’язані дотримуватися цих Умов. Ви також визнаєте, що ці Умови разом з Політикою конфіденційності являють собою повне і ексклюзивне положення угоди між нами і що воно викреслила будь-яку пропозицію або попередню угоду, усну або письмову, а також будь-які інші повідомлення між нами, що стосуються предмета цієї угоди.

Зв’яжіться з нами

Якщо у Вас виникли запитання щодо цих Умов, будь ласка, зв’яжіться з нами: email: info@treatlinegl.com

Share this Post